за-нас12
заНесетек

Кинески дилер и извозник на автомобили

НЕСЕТЕК е професионална компанија за извоз на автомобили која е посветена на извозот на автомобили, посветена на поврзување на глобалниот пазар.обезбедување висококвалитетни автомобилски производи и извозни услуги.Ние особено обезбедуваме висококвалитетни решенија за транспорт со ниски емисии на јаглерод за глобалните потрошувачи преку извоз на нови енергетски возила, промовирајќи ја заштитата на животната средина и одржливиот развој.

прочитајте повеќе за нас
 • BYD-AUTO
 • ЗЕЕКР-ЕВ
 • XPENG
 • ТЕСЛА
 • НИО
 • LI-AUTO
 • GEELY
 • ЦЕРИ
 • ЧАНГАН-АВТО
 • ЛЕАПМОТОР
 • МГ
 • ТОЈОТА
 • волксвагон
 • VOYAH
 • BMW
 • HIPHI EV
 • HONDA
 • JETOUR

Истакнати возила

Ве молиме оставете ни порака и ќе стапиме во контакт веднаш

Контактирајте не
 • Втората изложба за извоз на нови енергетски возила ќе се одржи во Гуангжу од 14 до 18 април 2024 година.Го покануваме секој клиент на нашиот штанд, Сала 1, 1A25 за понатамошни деловни можности.Ново енергетско возило...
  Гледај Повеќе
  Покана |Ново енергетски извозни возила EXPO Nesetk авто штанд бр.1A25
 • Zeekr официјално го лансираше седанот Zeekr 007 за да го таргетира главниот пазар на електрични возила Zeekr официјално го лансираше електричниот седан Zeekr 007 за да го таргетира пазарот на мејнстрим електрични возила (EV), м...
  Гледај Повеќе
  ZEEKR дебитира со својот прв седан - ZEEKR 007